Wykaz stacji w DOKP  Wilno ( 1934 rok)

Skróty: ORH- Oddział Ruchowo-Handlowy, St. 1 kl.- stacja 1 klasy., Ł- ładownia, P- przystanek, St. a. -stacja agencyjna, m. mijanka mijanka,

ORH  Białystok ORH  Brześć ORH  Wilno ORH Wołkowysk
St. 3 kl. Augustów St. 1 kl. Baranowicze St. 4 kl. Bastuny St. 4 kl. Andrzejewicze
St. 4 kl. Baciuty St. 4 kl. Bereza Kartuska St. 4 kl. Bezdany St. 3 kl. Białowieża
St. 1 kl. Białystok Centr. St. 1 kl. Brześć Centr. St. 3 kl. Bieniakonie St. 4 kl. Bohdanów
St. 2 kl. Białystok Fabr. St. 2 kl. Brześć Poleski St. 4 kl. Budsław St. 2 kl. Czeremcha
St. 4 kl. Bielany St. 4 kl. Budy St. 4 kl. Druja St. 4 kl. Gawja
St. 3 kl. Bielsk Podlaski St. Domaczewo St. 3 kl. Dukszty St. 3 kl. Hajnówka
St. 4 kl. Brzostowica St. 4 kl. Drohiczyn St. 4 kl. Geladnia St. 4 kl. Jeziornica
St. 4 kl. Czarna Wieś St. 4 kl. Dubica St. 3 kl. Głębokie St. 4 kl. Juraciszki
St. 3 kl. Druskieniki St. 4 kl. Dziatłowicze St.4 kl. Gudogaj St. 2 kl. Lida
St. 2 kl. Grajewo St. 4 kl. Hancewicze St.4 kl. Hoduciszki St. 4 kl. Mickiewicze
St. 4 kl. Gregorowce St.4 kl. Horodec St. 4 kl. Ignalino St. 4 kl. Mordy
St. 2 kl. Grodno St. 4 kl. Horodyszcze St. 4 kl. Jaszuny St. 3 kl. Mosty
St. 4 kl. Jeziory St. 3 kl. Horodziej St. 4 kl. Kiena St. 4 kl. Narewka

St. 4 kl. Kamienna Nowa

St. 3 kl. Iwacewicze  St. 4 kl. Kniahinin St. 4 kl. Niemen
St. 4 kl. Kleszczele St. 3 kl. Janów Poleski St. 3 kl. Królewczyzna St. 4 kl. Niemojki
St. 4 kl. Knyszyn St. 4 kl. Juchnowicze St. 3 kl. Landwarów St. 3 kl. Nowojelnia
St. 4 kl. Krynki St. 3 kl. Kobryń St. 4 kl. Łyntupy St. 4 kl. Nurzec
St. 4 kl. Kuźnica St. 4 kl. Kossów St. 4 kl. Miory St. 4 kl. Platerów
St. 4 kl. Lewicka St. 4 kl. Leśna St. 2 kl. Mołodeczno St. 4 kl. Połoczany
St. 4 kl. Lewki St. 4 kl. Lusino St. 4 kl. Nowodruk St. 4 kl. Polonka
St. 3 kl. Łapy St. 4 kl. Luszcza St. 3 kl. Nowoświęciany St. 4 kl. Roś
St. 4 kl. Łosośna St. 4 kl. Łachwa St. 3 kl. Nowowilejka St. 4 kl. Różanka n.Niemnem
St. 4 kl. Łyszczyce St. 4 kl. Łowcza St. 3 kl. Olechnowicze St. 4 kl. Siemiatycze
St. 4 kl. Marcinkance St. 2 kl. Łuniniec St.4 kl. Oszmiana St. 4 kl. Skrzybowce
St. 4 kl. Mońki St. 4 kl. Malkowicze St.4 kl. Parafjanów St. 3 kl. Słonim
St. 4 kl. Olkieniki St. 3 kl. Mikaszewice St. 2 kl. Podbrodzie St. 4 kl. Swisłocz
St. 4 kl. Orany St. 3 kl. Orańczyce St. 4 kl. Pohost St. 2 kl. Wołkowysk Centr.
St. 4 kl. Osowiec St. 4 kl. Parochońsk St. 4 kl. Połowo St. 3 kl. Wołkowysk Miasto

St. 4 kl. Raczki

St. 3 kl. Pińsk St. 4 kl. Porubanek St. 4 kl. Wołorysz

St. 4 kl. Różanystok

St. 4 kl. Pogorzelce St. 4 kl. Podświle St. 4 kl. Zelwa
St. 4 kl. Rudziszki St. 4 kl. Przyborowo St.4 kl. Postawy  
St. 4 kl. Skidel St. 4 kl. Rejtanów St. 4 kl. Prudy  
St. 3 kl. Sokółka St. 4 kl. Ruda Opalin St. 4 kl. Smorgonie  
St. 3 kl. Starosielce St.4kl. Śnitowo St. 4 kl. Soły  
St. 4 kl. Strabla St. 4 kl. Sobibór St. 4 kl. Stasiły  
St. 3 kl. Suwałki St. 2 kl. Stołpce St.4 kl. Szarkowszczyzna  
St. 4 kl. Trakiszki St. 4 kl. Stradecz St. 2 kl. Turmont  
St. 4 kl. Waliły St. 4 kl. Tewle St. 4 kl. Usza  
St. 4 kl. Wysokie Litewskie St. 4 kl. Uhrusk St. 4 kl. Wilejka  
St. 4 kl. Żednia St. 3 kl. Włodawa St. 1 kl. Wilno  
St. 4 kl. Żydomla St. 3 kl. Żabinka St. 4 kl. Woropajewo  
    St. 4 kl. Zahacie  
    St. 4 kl. Zalesie  
    St. 4 kl. Ziabki