Wykaz stacji w DOKP  Warszawa ( 1934 rok)

Skróty: ORH- Oddział Ruchowo-Handlowy, St. 1 kl.- stacja 1 kl..,   Ł- ładownia, P- przystanek, St. a. - st. agencyjna.,  m. mijanka, Pe-post. odst.

ORH  Częstochowa ORH  Łódź ORH   Siedlce

ORH  Warszawa Wsch.

St. 4 kl. Baby St. 2 kl. Aleksandrów St. 3 kl. Biała Podl. St.4 kl. Baboszewo St. 3 kl. Płońsk
St. 2 kl. Będzin St. 4 kl. Andrzejów St. 4 kl. Broszków St.4 kl. Bednary St. 4 kl. Płudy
St. 3 kl. Będzin Miasto St. 4 kl. Barłogi St. 4 kl. Chorzele St. 3 kl. Błonie St. 4 kl. Pomiechówek
St. 3 kl. Blachownia St. 4 kl. Błaszki St.4 kl. Chotyłów Pe. Boża Wola St. 2 kl. Pruszków
P. Błeszno St. 4 kl. Brzezie St. 4 kl. Czerwony Bór P. Brwinów St. 4 kl. Raciąż
St. 1 kl. Częstochowa St. 3 kl. Chodecz St. 4 kl. Dalekie St.3 kl. Celestynów St. 4 kl. Racibory
P. Dandówka St. 3 kl. Chojny St. 4 kl. Dembe Wielkie P. Choszczówka P. Radość
St. 2 kl. Dąbrowa Górnicza St. 3 kl. Ciechocinek St. 4 kl. Grabowo P. Chotomów St. 3 kl. Radziwiłów Mazow.
St. 4 kl. Gnaszyn St. 4 kl. Cienin St. 4 kl. Gucin St. 3 kl. Ciechanów St. 3 kl. Rembertów
St. 3 kl. Gołonóg St. 3 kl. Czerniewice St. 4 kl. Jastrząbka P. Cieksyn St. 4 kl. Ruda Talubska
St. 3 kl. Gorzkowice m. Warząchewka St. 4 kl. Kossów Lacki St. 3 kl. Czyżew St. 4 kl. Sadowne
St. 3 kl. Grodziec St. 4 kl. Domaniewice St. 3 kl. Łomża St. 4 kl. Falenica St. 3 kl. Sierpc
St. 3 kl. Herby Stare St. 4 kl. Gałkówek St. 2 kl. Łuków St. 4 kl. Garwolin St. 3 kl. Sobolew
St. 3 kl. Kaminsk St. 4 kl. Głowno St. 3 kl. Międzyrzec St. 4 kl. Gąsocin St. 3 kl. Sochaczew
St. 3 kl. Kazimierz St. 3 kl. Gostynin St. 4 kl. Mienia P. Gołąbki P. Stara Wieś
St. 3 kl. Kłomnice St. 4 kl. Jackowice St. 3 kl. Miłosna Pe. Gołąbki St. 3 kl. Szepietowo
St. 1 kl. Koluszki St. 3 kl. Karolew St. 3 kl. Mińsk Mazowiecki St. 4 kl. Grochów St. 3 kl. Szymanów
St. 1 kl. Łazy St. 3 kl. Koło St. 3 kl. Mrozy St. 3 kl. Grodzisk Mazow. St. 4 kl. Świercze
St. 3 kl. Maczki St. 3 kl. Konin St. 4 kl. Olszewka St. 3 kl. Jabłonna P. Świdry
St. 3 kl. Myszków St. 4 kl. Kramsk St. 3 kl. Ostrołęka P. Jaktorów St. 3 kl. Tłuszcz
St. 1 kl. Piotrków St. 3 kl. Krośniewice St. 3 kl. Ostrów Mazowiecki P. Józefów St. 1 kl. Warszawa Gdańska
St. 4 kl. Płyćwia St. 4 kl. Krzewie St. 4 kl. Parciaki Pe. Klembów St. 1 kl. Warszawa Gł. Osob.
St. 3 kl. Pogoń St. 1 kl. Kutno St. 4 kl. Pasieki St. 4 kl. Konopki St. 1 kl. Warszawa Gł. Tow.
St. 3 kl. Radomsko m. Wielka St. 4 kl. Podnieśno St. 4 kl. Leonów St. 1 kl. Warszawa Praga
St. 3 kl. Rogów St. 3 kl. Łask St. 4 kl. Przetycz St. 4 kl. Łaskarzew St. 1 kl. Warszawa Wileńska
St. 4 kl. Rokiciny St. 3 kl. Łęczyca St. 2 kl. Siedlce St. 3 kl. Łochów St. 1 kl. Warszawa Wsch.
St. 3 kl. Rozprza St. 2 kl. Łowicz St. 3 kl. Sokołów P. Urle St. 4 kl. Wawer
St. 3 kl. Rudniki St. 1 kl. Łódź Fabr. St. 4 kl. Sokoły St. 2 kl. Małkinia P. Wesoła
St. 2 kl. Skierniewice St. 1 kl. Łódź Kaliska St. 4 kl. Śniadowo St. 4 kl. Michałów St. 4 kl. Wisła
St. 4 kl. Słotwiny St. 4 kl. Nieborów St. 3 kl. Terespol P. Międzylesie St. 4 kl. Wkra
St. 1 kl. Sosnowiec St. 3 kl. Nieszawa St. 4 kl. Wnory St. 3 kl. Mława P. Włochy
St. 2 kl. Strzemieszyce Płn. m. Lubanie St. 3 kl. Wyszków St. 2 kl. Modlin Pe. Włochy
St. 4 kl. Strzemieszyce Płd. St. 3 kl. Opatówek St. 4 kl. Zabiele Wielkie St. 3 kl. Nasielsk St. 4 kl. Wola
St. 4 kl. Stradom St. 4 kl. Otłoczyn   St. 3 kl. Nowy Dwór St. 3 kl. Wołomin
St. 4 kl. Teklinów St. 3 kl. Ozorków   St. 2 kl. Otwock St. 4 kl. Zabieżki
P. Warta St. 3 kl. Pabjanice   St. 4 kl. Ożarów St. 4 kl. Zawidz
St. 3 kl. Zagórze Dąbrowskie St. 4 kl. Patrzyków   P. Piastów P. Ząbki
St. 2 kl. Zawiercie St. 3 kl. Płock Radziwie   St. 3 kl. Piława St. 4 kl. Zegrze
St. 2 kl. Ząbkowice St. 4 kl. Radliczyce   St. 4 kl. Płochocin St. 4 kl. Zielonka
  St. 4 kl. Sędzice     St. 4 kl. Życzyn
  St. 3 kl. Sieradz     St. 2 kl. Żyrardów
  St. 3 kl. Słupca      
  St. 4 kl. Spławie      
  St. 4 kl. Stryków      
  St. 4 kl. Strzelce      
  St. 4 kl. Turzynów      
  St. 3 kl. Widzew      
  St. 4 kl. Witonia      
  St. 2 kl. Włocławek      
  St. 4 kl. Zduńska Wola      
  St. 3 kl. Zgierz      
  St. 4 kl. Zielkowice      
  St. 3 kl. Żychlin