Wykaz stacji w DOKP Toruń ( 1934 rok)

Skróty: ORH- Oddział Ruchowo-Handlowy, St. 1 kl.- stacja 1 klasy.,   Ł- ładownia, P- przystanek, St. a. - stacja agencyjna.,  m. mijanka,

ORH 1 Bydgoszcz ORH 2 Bydgoszcz ORH Gdańsk

ORH Tczew

ORH Toruń

P. Anieliny St. 4 kl. Babiak St. 4 kl. Bölkau St. 4 kl. Barkoczyn St. 4 kl. Biskupiec Pomorski
St. 4 kl. Bagart St. 4 kl. Bąk P. Brösen St. 4 kl. Baczek St. 4 kl. Boguszewo
St. 4 kl. Bedlenki St. 4 kl. Chełmce St. 4 kl. Dzierżążno St. 4 kl. Bobowo Pom. St. 2 kl. Brodnica
St. 3 kl. Białośliwie St. 4 kl. Dąnie n/Nerem St. 4 kl. Garcz St. 4.kl. Brusy St. 4 kl. Brzozy
St. 4 kl. Bruchniewo St. 4 kl. Działoszyn St. 1 kl. Gdańsk St. 4 kl. Cekcyn St. 4 kl. Buk Pom.
St. 4 kl. Brzoza St. 4 kl. Gołubie St. 1 kl. Gdańsk Gł. St. 2 kl. Chojnice St. 4 kl. Bursztynowo
St. 4 kl. Brzozowo St. 4 kl. Kack Wielki St. 2 kl. Gdańsk Kaiserhafen St. 4 kl. Czarna Woda St. 4 kl.  Chełmoniec
St. 4 kl. Brzuchowo St. 2 kl. Karsznice St. 2 kl. Gdańsk Lagfyhr St. 2 kl. Czersk St. 2 kl. Chełmża
St. 4 kl. Bukowiec St. 4 kl. Kłobuck St. 1 kl. Gdańsk Lege Tor St. 4 kl. Czersk Świecki St.4 kl. Czarnowo k/Torunia
St. 4 kl. Buszkowo St. 4 kl. Kłudna St. 1 kl. Gdańsk Neufahrwasser St. 4 kl. Drzycim St. 4 kl. Dragacz
St. 1 kl. Bydgoszcz St. 2 kl. Kościerzyna St.2kl.Gd.Neu.Weichselbahhf St. 4 kl. Dubielno St. 4 kl. Drużyny
P. Cepło St. 4 kl. Kozuby St. 3 kl. Gdańsk Oliwa St. 4 kl. Dziemiany St. 2 kl. Działdowo
St. 2 kl. Chełmno St. 4 kl. Krzeszna P.  Gdansk Petershagen St.4 kl. Głodowo St. 4 kl. Firlus
St. 4 kl. Cierpice St. 4 kl. Lipie Góry P. Gdansk Reichskolonie St. 4 kl. Gniew St. 4 kl. Gałczewko
St. 4 kl. Dąbrowa Chełmińska St. 4 kl. Lipowa P. Gdańsk St. Albrecht St. 4 kl. Gołąbiewko St. 3 kl. Gardeja
St. 4 kl. Dorotowo St. 4 kl. Miedzno St. 3 kl. Gdańsk Strochdeich St. 4 kl. Grupa St. 3 kl. Gołub
St. 3 kl. Fordon St. 4 kl. Olpuch St. 2 kl. Gdańsk Troyl P. Gutowiec St.4 kl. Gorzuchowo
St. 4 kl. Głuchowo St. 4 kl. Osowa St. 1 kl. Gdynia St.4 kl. Jabłowo St. 4 kl. Gralewo
St. 4 kl. Gostyczyń St. 4 kl. Otok St. 3 kl. Gdynia Chylonja St. 4 kl. Jastrzębie St.4 kl. Grębocin
St. 3 kl Jaksice St. 4 kl. Piotrków Kuj. St. 1 kl. Gdynia Port St. 4 kl. Jeżewo St. 1 kl. Grudziądz
P. Jasieniec St. 4 kl. Poddębice P. Gischkau St. 4 kl. Kaliska St. 4 kl. Grzywna
St. 4 kl. Kaczory St. 4 kl. Rąbinek P. Guteherberge St.4 kl. Kalisz Pom. St. 4 kl. Gutowo Pom.
St. 3 kl. Kamień St. 4 kl. Rusiec Łódzki St. 3 kl. Hel St.4 kl. Karsin St. 2 kl. Iłowo
St. 4 kl. Kamlarki St. 4 kl. Serock St. 4 kl. Heubuden St. 4 kl. Krąg St. 4 kl. Jabłonowo Pom.
St. 3 kl. Kapuścisko Małe St. 4 kl. Siemkowice St. 3 kl. Hohenstein St. Kwiatki St. 4 kl. Jajkowo
St. 4 kl. Klonowo n/Brną St. 4 kl. Skorzewo St. 4 kl. Jastarnia St. 2 kl. Laskowice St. 3 kl. Jamielnik
St. 4 kl. Kłonia P. Sławki St. 4 kl. Kahlbude St. 4 kl. Leosia St. 4 kl. Kaługa
St. 4 kl. Koronowo St. 4 kl. Somonino St. 4 kl. Kalthof St. Liniewo Pom. St. 4 kl. Kawki
St. 3 kl. Kotomierz St. 4 kl. Szadek St.4kl.(nieobs.) Kamienica Król. St. 4 kl. Lipusz St. 4 kl. Klonowo k/Lidzbarka
St. 4 kl. Koziagóra St. 4 kl. Widawa St. 2 kl. Kartuzy St. 4 kl. Lniano P. Kluczyki
St. 4 kl. Krostkowo St. 4 kl. Wierzchucin St. 4 kl. Kętrzyno St. 4 kl. Lubiana st. 4 kl. Konojady
St. 4 kl. Łęgnowo St. 4 kl. Wieżyca St. 4 kl. Klein Kelpin St. 4 kl. Lubichowo St. 3 kl. Kornatowo
St. 3 kl. Maksymilianowo St. 4 kl. Wręczyca St. 4 kl. Kleschkau St. 4 kl. Lubnia St. 2 kl. Kowalewo Pom.
St. 4 kl. Mąkowarsko St. 4 kl. Zarośle St. 4 kl. Kokoszki St. 4 kl. Łąg St.4 kl. Kowalewo Pom. Miasto
St. 2 kl. Miasteczko St. Zaryń St. 4 kl. Kolibki Orłowo St. 4 kl. Łążek St. 4 kl. Książki
St. 4 kl. Mirakowo St. Żukowo Wsch.. St. 4 kl. Krokowa St. 4 kl. Majewo St. 4 kl. Kurzętnik
St. 4 kl. Mlewiec   St. 4 kl. Kuźnica (Hel) St. 4 kl. Męcikał St. 3 kl. Lidzbark
St. 4 kl. Mrocza   St. 4 kl. Lappin St. 4 kl. Mirotki P. Lidzbark Miasto
St. 2 kl. Nakło   St. 4 kl. Lezno St. 3 kl. Morzeszczyn St. 4 kl. Linowo
St. 4 kl. Nawra   St. 4 kl. Liessau St. 4 kl. Narkowy St. 4 kl. Lipinki
St. 3 kl. Nowawieś Wielka   St. 4 kl. Linja Zakrzewo St. 4 kl. Nygut St. 3 kl. Lubawa
St. 4 kl. Obodowo   St. 4 kl. Luzino St. 4 kl. Ocypel St. 4 kl. Lubianka
St. 4 kl. Ogorzeliny   St. 4 kl. Marienau. St. 4 kl. Opalenie St. 4 kl. Lubicz k/Torunia
St. 3 kl. Osiek n/Notecią   St. 4 kl. Miechucin St. 4 kl. Osie St. 4 kl. Łasin
St. 4 kl. Ostromecko   P. Mojusz St. 4 kl. Osieczna St. 4 kl. Łysomice
St. 4 kl. Ostrówek   St. 4 kl. Mrzezino St. 4 kl. Pączewo St. 4 kl. Małki
St. 4 kl. Parlin   St. 4 kl. Neuschottland St. 3 kl. Pelplin St. 3 kl. Mełno
P. Pawłówek   St. 4 kl. Neuteich St. 4 kl. Piesienice St. 4 kl. Mniszek
St. 4 kl. Pęperzyn   St.4kl.(nieobs.) Niepoczołowice St. 4 kl. Powałki St. 4 kl. Montowo
St. 4 kl. Płutowo   Ł. Ohra St. 4 kl. Racławki St. 4 kl. Najmowo
St. Poledno   P. Ohra St. 4 kl. Rytel St. 4 kl. Narzym
St. 3 kl. Pruszcz Bagienica   P. Prangenau St. 4 kl. Silno St. 4 kl. Nicwałd
St. 3 kl. Pruszcz Pom.   St. 3 kl. Praust St. 3 kl. Skarszewy St. 3 kl. Nowe Miasto Pom.
St. 4 kl. Przechowo   St. 4 kl. (nieobs.) Prokowo St. 3 kl. Skórcz St. 4 kl. Nowe Miasto Pom. Poł.
P. (nieobs.) Przyrówka   St. 2 kl. Puck St. 3 kl. Smętowo St. 4 kl. Ostaszewo
P. (nieobs.) Rajgród   St. 3 kl. Reda St. 4 kl. Stara Jania St.4 kl. Ostrowite pod Golubiem
St. 4 kl. Runowo Kraińskie   St. 4 kl. Rekowo St. 2 kl. Starogard St.4 kl.Ostrowite p. Jabłonowem
St. 4 kl. Samostrzel   P. Reskowo St. 4 kl. Starogard Przedm. St. 4 kl. Owczarki
St. 3 kl. Sępolno   St.4 kl. Rumja Zagórze St. 4 kl. Subkowy St. 4 kl. Papowo Toruńskie
St. 2 kl. Solec Kujawski   P. Saspe St. 4 kl. Swarożyn St. 4 kl. Pigża
St. 4 kl. Sośno   P. Schönwarling St. 4 kl. Szlachta St. 4 kl. Płośnica
St. 4 kl. Starogród   St. 4 kl. Sierakowice St. 4 kl. Śliwice Wielkie St. 4 kl. Płużnica
St. 4 kl. Stolno   St. 2 kl. Simonsdorf St. 1 kl. Tczew P. Prioma
St. 4 kl. Strzelewo   St. 4 kl. Sobbowitz St. 4 kl. Tleń St. 4 kl. Radomno
St. 4 kl. Sypniewo   St. 2 kl. Sopoty St. 3 kl. Tuchola St. 4 kl. Radoszki
St. 4 kl. Szewno   St. 4 kl. Stara Piła St. 3 kl. Twardaq Góra St. 4 kl. Radzyń
St. 4 kl. Ślesin   St. 4 kl. Straschn Prangschin St. 4 kl. Warlubie St. 4 kl. Rakowice
St. 4 kl. Świdwie   St. 3 kl. Strzebielino St. 4 kl. Wielki Klińcz St. 4 kl. Rogoźno Pom.
St. 3 kl. Świecie   St. 4 kl. Swarzewo St. 1 kl. Zajączkowo Tczewskie St. 4 kl. Rybno Pom.
St. 3 kl. Terespol Pom.   St. 4 kl. Tiegenhof St. 4 kl. Zblewo St. 4 kl. Rychnowo
St. 4 kl. Trzciniec   St. 4 kl. Tralau St. 4 kl. Zelgoszcz St. 4 kl. Szembruk
St. 3 kl. Unisław   St. 2 kl. Wejherowo St. 4 kl. Żalno St. 4 kl. Szonowo Szlacheckie
St. 3 kl. Więcbork   Ł. Westeplatte   St. 4 kl. Szramowo
St. 4 kl. Wilczagóra   St. 4 kl. Wielka Wieś Hallerowo   St. 4 kl. Tama Brodzka
St. 4 kl. Witosław   St. 4 kl. Zalistrzewo   P. Tokary
St. 4 kl. Wysoka   P. Zipplau   St. 3 kl. Toruń Miasto
St. Złotniki Kujawskie   St. 4 kl. Żukowo   St. 2 kl. Toruń Mokre
        St. 4 kl. Toruń Półn.
        St. 1 kl. Toruń Przdmieście
        St. 4 kl. Toruń Zach.
        P. Tuczki
        St. 4 kl. Turza Wielka
        St. 4 kl. Turzno
        P. Wałdowo
        St. 3 kl. Wąbrzeźno
        St. 4 kl. Wrocki
        St. 4 kl. Wrocławki
        St. 4 kl. Wybcz
        St. 4 kl. Wydźmo
        St.4kl. Zajączkowo Lubawskie
        St. 4 kl. Zamek Bierzgłowski
        St. 4 kl. Zawdzka Wola
        St. 4 kl. Zieleń