Wykaz stacji w DOKP  Radom ( 1934 rok)

Skróty: ORH- Oddział Ruchowo-Handlowy, St. 1 kl.- stacja 1 klasy.,   Ł- ładownia, P- przystanek, St. a. - stacja agencyjna.,  m. mijanka,

ORH Kielce ORH Kowel

ORH Lublin

St. 3 kl. Bąkowiec St. 3 kl. Antonówka St. 3 kl. Bedlno
St. 4 kl. Białaczów St. 4 kl. Biała St. 3 kl. Bełżec
St. 4 kl. Bliżyn P. Buchlicz  (nieobs.) St. 4 kl. Bezwola
St. 4 kl. Bodzechów St. 4 kl. Cumań St. 4 kl. Brzeźno
St. 4 kl. Bratków St. 4 kl. Czartoryjsk St. 4 kl. Bystrzyca
St. 4 kl. Bukowno St. 3 kl. Dąbrowica St. 4 kl. Bzite
St. 3 kl. Chęciny St. 4 kl. Dębowa Karczma St. 2 kl. Chełm
St. 3 kl. Ćmielów St. 4 kl. Hołoby St. 1 kl. Dęblin
P. Czarniecka Góra P. (nieobs.) Hnidawa St. 4 kl. Długi Kąt
St. 4 kl. Dwikozy St. 4 kl. Horochów St. 4 kl. Dorohusk
St. 4 kl. Garbatka St. 4 kl. Horyń St. 4 kl. Gołąb
St. 4 kl. Grębów St. 4 kl. Iwaczków St. 3 kl. Hrubieszów
St. 4 kl. Jakubowice St. 3 kl. Kamień Koszyrski St. 4 kl. Izbica
St. 4 kl. Jasice St. 2 kl. Kiwerce St. 4 kl. Iżów
St. 4 kl. Jastrząb St. 3 kl. Klesów St. 4 kl. Jagodzin
St. 4 kl. Jedlnia St. 3 kl. Klewań St. 3 kl. Jaszczów
St. 4 kl. Jeleń St. 3 kl. Kostopol St. 4 kl. Kanie
St. 3 kl. Jędrzejów St. 1 kl. Kowel St. 4 kl. Kępa
St. 1 kl. Kielce St.  4 kl. Krymno St. Klemensów
St. 4 kl. Koniecpol St. 4 kl. Kwasiłów St. 3 kl. Klementowice
St. 3 kl. Końskie St. 4 kl. Lubitów St. 4 kl. Koniuchy
St. 4 kl. Kozienice St. 4 kl. Lubomirsk St. 4 kl. Koszary
St. 4 kl. Kozłów St. 2 kl. Łuck St. 4 kl. Krasnobród
St. 3 kl. Kunów St. 3 kl. Maniewicze St. 3 kl. Krasnystaw
St. 4 kl. Ludynia St. 4 kl. Małoryto St. 3 kl. Kraśnik
St. 4 kl. Łączna St. 4 kl. Małyńsk St. 4 kl. Krzywda
St. 4 kl. Małogoszcz St. 4 kl. Mohylany St. 4 kl. Leopoldów
St. 4 kl. Miąsowa St. 4 kl. Mokwin St. 4 kl. Leśniczówka
St. 3 kl. Miechów St. 4 kl. Myzowo St. 4 kl. Lipa
St. 3 kl. Niekłań St. 4 kl. Niemowicze St. 1 kl. Lublin
St. 3 kl. Olkusz St. 4 kl. Niesuchojeże St. 3 kl. Lubartów
St. 4 kl. Olsztyn St. 4 kl. Nieswicz St. 3 kl. Luboml
St. 3 kl. Opoczno P. Obarów St. 4 kl. Lubycza
St. 3 kl. Ostrowiec n/Kamienną St. 4 kl. Ostki St. 4 kl. Łapigóz
St. 4 kl. Piekoszów St. 4 kl. Ołyka St. 3 kl. Maciejów
St. 3 kl. Pionki St. 3 kl. Owadno St. 4 kl. Maziły
St. 4 kl. Potok Złoty St. 3 kl. Ostróg St. 4 kl. Miączyn
St. 3 kl. Rabsztyn St. 4 kl. Perespa St. 4 kl. Milanów
St. 1 kl. Radom St. 4 kl. Powursk St.4 kl. Minkowice
St. 4 kl. Rożki St. 4 kl. Rafałówka St. 4 kl. Motycz
St. 3 kl. Sandomierz St. 3 Rokitno Wołyńskie St. 2 kl. Nałęczów
St.4 kl. Sarnów St. 3 kl. Rożyszcze St. 4 kl. Niedzwica
St. 3 kl. Sędziszów St. 2 kl. Równe St. 3 kl. Parczew
St. 4 kl. Sitkówka St. 2 kl. Sarny P. ( nieobs.)  Podhorodne
St. 1 kl. Skarżysko Kamienna St. 4 kl. Sienkiewiczówka St. 3 kl. Puławy
St. 3 kl. Sławków P. Soszyczno St. 2 kl. Rejowiec
St. 3 kl. Sobów St. 4 kl. Steble St. 4 kl. Ruskie Piaski
St. 4 kl. Sołtyków St. 4 kl. Tomaszgród St. 4 kl. Ryki
St. 4 kl. Styków St. 4 kl. Trojanówka St. 4 kl. Rzeczyca
St. 3 kl. Suchedniów St. 4 kl. Turopin St. 3 kl. Sadurki
St. 3 kl. Szydłowiec St. 4 kl. Turzysk St. 4 kl. Sarnów
St. 2 kl. Tomaszów Mazowiecki St. 4 kl. Tutowicze St. 4 kl. Susiec
St. 4 kl. Ujazd St. 4 kl. Udryck St. 3 kl. Szastarka
St. 2 kl. Wąchock St. 4 kl. Widzibór St. 3 kl. Szczebrzeszyn
St. 3 kl. Wierzbnik St. 2 kl. Włodzimierz St. 4 kl. Świdnik
St. 3 kl. Włoszczowa St. 4 kl. Wojnica St. 3 kl. Trawniki
St. 3 kl. Wolbrom P. Wołoszki St. 4 kl. Uściług
St. 4 kl. Wykno St. 4 kl. Zabłocie St. 3 kl. Werbkowice
St. 4 kl. Wysokie Koło St. 4 kl. Zakrucin St. 3 kl. Wilkołaz
St. 3 kl. Zagnańsk St. 1 kl. Zdołbunow St. 4 kl. Zaklików
St. 4 kl. Zajezierze St. 4 kl. Zwiniacze St. 2 kl. Zamość
St. 4 kl. Zbytniów   St. 3 kl. Zawada
St. 4 kl. Żelisławice   St. 4 kl. Zawadówka
    St. 4 kl. Zemborzyce
    St. 3 kl. Zwierzyniec
    P. (nieobs.) Zwierzyniec Wieś