Wykaz stacji w DOKP Lwów ( 1934 rok)

Skróty: ORH- Oddział Ruchowo-Handlowy, St. 1 kl.- stacja 1 klasy.,   Ł- ładownia, P- przystanek, St. a. - stacja agencyjna.,  m. mijanka,

ORH Lwów ORH Przemyśl

ORH Sambor

St. 3 kl. Barszczowice St. 1 kl. Lwów St. 4 kl. Basznia St. 4 kl. Bilcze Wolica St. 3 kl. Sokoliki Górskie
St. 4 kl. Bogdanówka Kamionka St. 1 kl. Lwów Podzamcze St. 3 kl. Bełz St. 4 kl. Biskowice St. 3 kl. Stary Sambor
St. 3 kl. Borki Wielkie St. 3 kl. Lwów Kleparów St. 4 kl. Bobrówka St. 2 kl. Borysław Tustanowice St. 4 kl. Starzawa
St. 2 kl. Brody St. 3 kl. Lwów Łyczaków St. 4 kl. Chorośnica St. 4 kl. Busowisko St. 4 kl. Stawczany
St. 3 kl. Brzeżany P. Łahodów St. 3 kl. Dobromil St. 4 kl. Chłopczyce St. 4 kl. Stebnik Saliny
St. 3 kl. Brzuchowice St. 4 kl. Łanowce St. 3 kl. Gródek Jagieloński St. 2 kl. Chyrów St. 1 kl. Stryj
St. 4 kl. Bubnów St. 4 kl. Maksymówka St. 4 kl. Grodzisko Dolne St. 4 kl. Dereżyce St. 3 kl. Strzyłki Topolnica
P. Buszcze St. 4 kl. Michałówka St. 4 kl. Horyniec St. 4 kl. Dobrowlany St. 3 kl. Synowódzko Wyżne
St. 4 kl. Cebrów St. 4 kl. Ożydów St. 2 kl. Jarosław St. 4 kl. Dorożów St. 4 kl. Szczawne Kuleszna
St. Chołojów St. 3 kl. Persenkówka St. 4 kl. Korczów k/Uhnowa St. 2 kl. Drohobycz St. 3 kl. Szczerzec
St. 4 kl. Dobrosin St. 4 kl. Płuchów St. 3 kl. Leżajsk St. 4 kl. Drohobycz Miasto St. 4 kl. Truskawiec Zdr.
P. Domażyr St. 3 kl. Podhajce St. 3 kl. Lubaczów St. 3 kl. Dublany k/Sambora St. 4 kl. Tuchla
St. 4 kl. Dublany Laszki St. 2 kl. Podwołoczyska St. 3 kl. Łańcut St. 4 kl. Gaje Wyżne St. 3 kl. Turka n/Stryjem
St. 2 kl. Dubno St. 3 kl. Przemyślany St. 4 kl. Łętownia St. 3 kl. Glinna Nawaria St. a. Uherce
St. 4 kl. Dunajów St. 3 kl. Radziechów St. 3 kl. Medyka St. 4 kl. Głęboka St. 3 kl. Ustrzyki
St. a. Gaje Czyżyków St. 3 kl. Radziwiłłów k/Brodów St. 3 kl. Mościska St. 4 kl. Hrebenów St. 4 kl. Waniowice
St. 4 kl. Glińsko P. Rudańce St. 4 kl. Mszana St. 4 kl. Jabłonka Niżna St. 4 kl. Wołosianka
St. 4 kl. Grzymałów St. 4 kl. Rudnia Poczajowska St. 3 kl. Nisko St. 4 kl. Jasienica Zamkowa St. 2 kl. Zagórz
St. 4 kl. Hinowice St. 4 kl. Sapieżanka St. 4 kl. Niżankowice St. 4 kl. Jawora St. a. Załuż
St. 4 kl. Hłuboczek Wielki St. 4 kl. Sielec Bienków St. 4 kl. Nowa Grobla St. 4 kl. Kalinów  
St. 3 kl. Iwanicze St. 4 kl. Sielec Zawonie St. 4 kl. Nowe Miasto St. 4 kl. Komańcza  
St. 4 kl. Janów St. 3 kl. Skałat St. 3 kl. Oleszyce St. 3 kl. Komarno Buczały  
St. 4 kl. Jaworów St. 3 kl. Skniłów St. 4 kl. Ostrów l/Sokala St. 3 kl. Krościenko  
St. 3 kl. Jezierna P. Skwarzawa St. 1 kl. Przemyśl St. 4 kl. Kulczyce  
St. 4 kl. Jeziorany St. 4 kl. Smyga St. 2 kl. Przeworsk St. 3 kl. Lesko Łukawica  
St. 3 kl. Kamienica Wołyńska St. 2 kl. Sokal St. 3 kl. Radymno St. 4 kl. Lubień Wielki  
St.4 kl. Kamionka Strumiłowa P. Starzyska Szkło St. 2 kl. Rawa Ruska St. 4 kl. Lubieńce  
St. 4 kl. Kamionka Wołoska St. 3 kl. Stojanów St. 4 kl. Rodatycze St. 3 kl. Ławoczne  
St. 4 kl. Karnaczówka St. 1 kl. Tarnopol St. 4 kl. Rogóźno Łańcuta St. 3 kl. Łupków i Nowy Łupków  
St. 4 kl. Kłodzko Żółtańce St. 4 kl. Ulwówek St. 1 kl. Rozwadów St. 3 kl. Mikołajów Drohowyże  
St. 2 kl. Krasne St. 4 kl. Werba St. 3 kl. Rudnik n/Sanem St. 4 kl. Mokre Małopolskie  
P. Krościenko Zaciemne P. Wereszyca Wiszenka St. 4 kl. Sarzyna St. 3 kl. Nadyby Wojutycze  
St. 3 kl. Krystynopol St. 3 kl. Winniki St. 3 kl. Sądowa Wisznia St. 3 kl. Olszanica  
St. 3 kl. Krzemieniec P. Wola Chołojowska St. 4 kl. Surochów St. 4 kl. Rudki  
St. 4 kl. Kulików Mierzwica St. a. Wołków St. 4 kl. Uhnów St. 4 kl. Rychcice  
St. 4 kl. Kurowice St. 4 kl. Zabłotce St. 4 kl. Werchrata St. 2 kl. Sambor  
P. Lelechówka St. 3 kl. Zadwórze St. a. Zielona St. 3 kl. Sianki  
P. Lesienice St. 4 kl. Zapytów St. 3 kl. Zimna Woda St. 3 kl. Skole  
St. 4 kl. Litwinów Bożyków St. 4 kl. Zarwanica St. 4 kl. Żurawica St. 4 kl. Sławsko  
  St. 4 kl. Zaszków      
  St. 3 kl. Zbaraż      
  St. 2 kl. Złoczów      
  St. 3 kl. Żółkiew