Wykaz stacji w DOKP  Kraków  ( 1934 rok)

Skróty: ORH- Oddział Ruchowo-Handlowy, St. 1 kl.- stacja 1 klasy.,   Ł- ładownia, P- przystanek, St. a. - stacja agencyjna.,  m. mijanka,

ORH Dziedzice

ORH Kraków

ORH Nowy Sącz

St. 3 kl. Andrychów St. 4 kl. Alwernia Regulice Ł. Oleśno St. 4 kl. Biecz
St. 3 kl. Biała k/ Bielska St. 4 kl. Balin St. 4 kl. Osielec St. 4 kl. Bobowa
Ł.  Biała Lipnik St. 4 kl. Baranów St. 3 kl. Podłęże St. 4 kl. Bogoniowice Ciężkowice
St. 1 kl. Bielsko St. 4 kl. Biadoliny St. 4 kl. Poronin St. 4 kl. Boguchwała
Ł. Brzeszcze St. 4 kl. Biały Dunajec St. 4 kl. Przeciszów St. 4 kl. Czudec
St. 3 kl. Bystra Wilkowice St. 4 kl. Bieńczyce St. 4 kl. Raba Wyżna St. 4 kl. Dobra k/Limanowy
St. 4 kl. Chełmek St. 4 kl. Bieżanów St. 4 kl. Radziszów Ł. Dobrzechów
St. 2 kl. Chybie St. 2 kl. Bochnia St. 4 kl. Ropczyce St. 4 kl. Frysztak
St. 2 kl. Cieszyn St. 3 kl. Bogumiłowice St. 4 kl. Rudawa St. 3 kl. Gorlice
St. 4 kl. Czarnolesie St. 4 kl. Bolęcin St. 4 kl. Ryczów St. 4 kl. Gromnik
St. 3 kl. Czechowice St. 4 kl. Brzeźnica St. 1 kl. Rzeszów St. 4 kl. Grybow
St. 1 kl. Dziedzice St. 2 kl. Chabówka St. 4 kl. Rzochów St. 3 kl. Iwonicz
St. 4 kl. Głębce St. 4 kl. Chmielów St. 3 kl. Sędziszów St. 2 kl. Jasło
St. 2 kl. Goleszów St. 2 kl. Chrzanów St. 4 kl. Sieniawa St. 3 kl. Jedlicze
St. 4 kl. Grodziec Śl. St. 4 kl. Ciężkowice St. 3 kl. Siersza Woda St. 4 kl. Kamionka Wielka
St. 4 kl. Hucisko St. 4 kl. Czarna St. 3 kl. Skawce St. 4 kl. Kasina Wielka
St. 3 kl. Jawiszowice St. 4 kl. Czarny Dunajec St. 2 kl. Skawina St. 3 kl. Krosno
St. 3 kl. Jaworze Jasienica St. 4 kl. Czyżyny St. 3 kl. Słotwina Brzesko St. 2 kl. Krynica
St. 4 kl. Jeleśnia St. 4 kl. Dąbie St. 3 kl. Spytkowice St. 3 kl. Limanowa
St. Kalwaria Zebrzydowska St. 4 kl. Dąbrowa /Tarnowa St. 4 kl. Stronie St. 4 kl. Łówczówek Pleśna
St. 3 kl. Kęty St. 3 kl. Dębica St. 4 kl. Stryszów St. 4 kl. Marcinkowice
St. 4 kl. Klecza Górna St. 4 kl. Dulowa St. 2 kl. Sucha St. 4 kl. Męcina
St. 4 kl. Kozy St. 4 kl. Dwory St. 4 kl. Swoszowice St. 4 kl. Moderówka
St. 4 kl. Lachowice St. 4 kl. Jaślany St. 4 kl. Szaflary St. 3 kl. Mszana Dolna
St. 3 kl. Libiąż St. 2 kl. Jaworzno St. 1 kl. Szczakowa St. 3 kl. Muszyna
St. 3 kl. Łodygowice St. 4 kl. Jęzor St. 4 kl. Szczucin St. 4 kl. Nowosielce Gniewosz
St. 4 kl. Milówka St. 4 kl. Jordanów St. 3 kl. Tarnobrzeg St. 2 kl. Nowy Sącz
St. 4 kl. Mnisztwo St. 3 kl. Kalwaria Lanckorona St. 1 kl. Tarnów P. Nowy Sącz Miasto
St. 2 kl. Oświęcim St. 3 kl. Kłaj St. 4 kl. Trzciana St. 4 kl. Pisarzowa
St. 4 kl. Pierściec St. 4 kl. Kocmyrzów St. 1 kl. Trzebinia St. 4 kl. Piwniczna
St. 4 kl. Pogórz St. 1 kl. Kraków St. 4 kl. Trzebinia Lokalna Ł. Przybówka
St. 4 kl. Polana St. 3 kl. Kraków Boranka St. 3 kl. Wieliczka St. 4 kl. Ptaszkowa
St. 4 kl. Pruchna St. 4 kl. Kraków Dąbie St. 4 kl. Wielkie Drogi St. 4 kl. Rabka Zaryte
St. 4 kl. Raycza St. 3 kl. Kraków Grzegórzki St. 4 kl. Wola Rędzińska Ł. Rabka Zdr.
St. 2 kl. Skoczów St. 1 kl. Kraków Płaszów St. 3 kl. Zabierzów St. 3 kl. Rymanów
St. 4 kl. Sól P. Kraków Podgórze St. 2 kl. Zakopane St. 4 kl. Rytno
St. 4 kl. Sporysz Ł. Kraków Wisła St. 4 kl. Zator St. 3 kl. Sanok
Ł. Stare Bielsko St. 3 kl. Krzeszowice St. 4 kl. Żabno n/Dunajcem St. 4 kl. Skołyszyn
St. 3 kl. Ustroń St. 4 kl. Lasek   St. 3 kl. Stary Sącz
St. 2 kl. Wadowice St. 4 kl. Leńcze   St. 2 kl. Stróże
St. 4 kl. Wapienica St. 3 kl. Maków   St. 4 kl. Strzyżów n/Wisłokiem
St. 4 kl. Węgierska Górka Ł. Mędrzechów   St. 4 kl. Tarnowiec
St. 3 kl. Wisła St. 3 kl. Mielec   Ł. Trzcinica Młp.
St. 1 kl. Zebrzydowice St. 4 kl. Mydlniki   St. 3 kl. Tuchów
St. 3 kl. Zwardoń Ł. Niepołomice   St. 4 kl. Tymbark
St. 2 kl. Żywiec St. 3 kl. Nowy Targ   St. 4 kl. Wiśniowa
      St. 4 kl. Wola Łużańska
      St. 2 kl. Zaguórzany
      St. 4 kl. Zarszyn
      St. 4 kl. Żagiestów