Zapowiedzi pociągów  

Stacja Jelenia Góra:     
Pociąg osobowy do Wrocławia odjedzie z toru 2 przy peronie 2. Pociąg osobowy do Wrocławia Głównego, przez Marciszów, Wałbrzych, Jaworzynę Śląską odjedzie z toru 2 przy peronie 2.
Stacja Jelenia Góra, stacja Jelenia Góra, opóźniony pociąg pośpieszny Karkonosze z Warszawy Wschodniej do Szklarskiej Poręby Górnej przez Piechowice wjechał na tor 1 przy peronie 3, opóźniony pociąg pośpieszny Karkonosze  z Warszawy Wschodniej do Szklarskiej Poręby Górnej wjechał na tor 1 przy peronie 3. Uwaga podróżni, od końcowej części składu pociągu zostaną odczepione wagony. Uprasza się o nie zajmowanie miejsc w tych wagonach.
Pociąg pośpieszny Sudety do Warszawy Wschodniej odjedzie z toru 4 przy peronie 2, pociąg pośpieszny Sudety do Warszawy Wschodniej przez Wałbrzych, Jaworzynę Śląską, Wrocław Główny, Ostrów Wielkopolski, Łódź Kaliską odjedzie z toru 4 przy peronie 2. Prosimy o zamknięcie drzwi oraz zachowanie ostrożności podczas ruszania pociągu.
Stacja Jelenia Góra, stacja Jelenia Góra. Pociąg osobowy z Legnicy wjechał na tor 4 przy peronie 2. Pociąg osobowy z Legnicy wjechał na tor 4 przy peronie 2.
Pociąg osobowy do Zielonej Góry stoi na torze 5 przy peronie 4. Pociąg osobowy do Zielonej Góry przez Gryfów Śląski, Lubań Śląski, Węgliniec, stoi na torze 5 przy peronie 4. Planowy odjazd pociągu godzina 10:27.
Stacja Jelenia Góra, stacja Jelenia Góra. Pociąg osobowy Szrenica z Wrocławia Głównego do Szklarskiej Poręby Górnej odjedzie z toru 1 przy peronie 3. Opóźniony pociąg osobowy Szrenica z Wrocławia Głównego do Szklarskiej Poręby Górnej przez Piechowice, odjedzie z toru 1 przy peronie 3.
Pociąg osobowy ze Szklarskiej Poręby Górnej do Wrocławia Głównego wjedzie na tor 2 przy peronie 2. Pociąg osobowy ze Szklarskiej Poręby Górnej do Wrocławia Głównego, przez Wałbrzych, Jaworzynę Śląską wjedzie na tor 2 przy peronie 2.
Stacja Jelenia Góra, stacja Jelenia Góra. Pociąg osobowy ze Szklarskiej Poręby Górnej do Wrocławia Głównego odjedzie z toru 2 przy peronie 2. Pociąg osobowy do Wrocławia Głównego do Wrocławia Głównego przez Wałbrzych, Jaworzynę Śląską odjedzie z toru 2 przy peronie 2. Pociąg osobowy do Bolesławca stoi na torze 4 przy peronie 2. Pociąg osobowy do Bolesławca przez Wleń, Lwówek Śląski, Zebrzydowe stoi na torze 4 przy peronie 2. Planowy odjazd pociągu godzina 10:01.
Pociąg pośpieszny Karkonosze z Warszawy Wschodniej do Szklarskiej Poręby Górnej przez Piechowice wjedzie na tor 1 przy peronie 3. Opóźniony pociąg pośpieszny Karkonosze z Warszawy Wschodniej do Szklarskiej Poręby Górnej wjeżdża na tor 1 przy peronie 3................, Stacja Jelenia Góra, stacja Jelenia Góra. Pociąg pośpieszny Karkonosze z Warszawy Wschodniej do Szklarskiej Poręby Górnej przez Piechowice, wjechał na tor 1 przy peronie 3. Opóźniony pociąg pośpieszny Karkonosze z Warszawy Wschodniej do Szklarskiej Poręby Górnej wjechał na tor 1 przy peronie 3. Uwaga podróżni, od końcowej części składu pociągu zostaną odczepione wagony. Uprasza się o nie zajmowanie miejsc w tych wagonach. Pociąg osobowy do Wrocławia odjedzie z toru 2 przy peronie 2. Pociąg osobowy do Wrocławia Głównego przez Marciszów, Wałbrzych, Jaworzynę Śląską odjedzie z toru 2 przy peronie 2.
Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne do Trutnova stoi na torze 4 przy peronie 2. Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne do Trutnova przez Sędzisław, Lubawkę, Kralovec stoi na torze 4 przy peronie 2. Planowy odjazd pociągu godzina 7:36. Jest to pierwszy skład w kierunku jazdy ( 06.06.2009)
Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne z Węglińca wjedzie na tor 5 przy peronie 4. Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne z Węglińca wjedzie na tor 5 przy peronie 4. (06.06.2009)
Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne do Trutnova odjedzie z toru 4 przy peronie 2. Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne do Trutnova przez Sędzisław, Lubawkę, Kralovec odjedzie z toru 4 przy peronie 2. Odjeżdżającym oraz obsłudze pociągu życzymy przyjemnej podróży. ( 06.06.2009)
Stacja Jelenia Góra, stacja Jelenia Góra. Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne z Węglińca wjechał na tor 5 przy peronie 4. Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne  z Węglińca wjechał na tor 5 przy peronie 4. Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne do Zgorzelca odjedzie z toru  3 przy peronie 3. Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne do Zgorzelca przez Gryfów Śląski, Lubań Śląski odjedzie z toru  3 przy peronie 3. ( 06.06.2009)
Międzynarodowy pociąg  z Trutnova, planowy przyjazd pociągu godzina 11:16 przybędzie z 15 minutowych opóźnieniem. Międzynarodowy pociąg osobowy z Trutnova, planowy przyjazd pociągu godzina 11:16 przybędzie z 15 minutowym opóźnieniem. Opóźnienie pociągu może ulec zmianie. Za opóźnienie pociągu przepraszamy.
Opóźniony pociąg międzynarodowy z Trutnova wjedzie na tor 1 przy peronie 3. Opóźniony pociąg osobowy z Trutnova wjedzie na tor 1 przy peronie 3.
Stacja Jelenia Góra, stacja Jelenia Góra. Opóźniony pociąg osobowy międzynarodowy z Trutnova wjechał na tor 1 przy peronie 3. Opóźniony pociąg osobowy z Trutnova wjechał na tor 1 przy peronie 3. Pociąg skończył bieg. Przypomina się podróżnych o zabraniu bagażu podręcznego.
Pociąg osobowy z Wrocławia Głównego do Szklarskiej Poręby Górnej wjedzie na tor 1 przy peronie 3.
Pociąg osobowy z Wrocławia Głównego do Szklarskiej Poręby Górnej wjechał na tor 1 przy peronie 3. Pociąg osobowy z Wrocławia Głównego do Szklarskiej Poręby Górnej wjechał na tor 1 przy peronie 3. Pociąg osobowy do Szklarskiej Poręby Górnej odjedzie z toru 1 przy peronie 3.  Pociąg osobowy z Wrocławia Głównego do Szklarskiej Poręby przez Piechowice, odjedzie z toru 1 przy peronie 3.
Pociąg pośpieszny Sudety z Warszawy Wschodniej wjedzie na tor 1 przy peronie 3.
Pociąg osobowy z Węglińca wjedzie na tor 3 przy peronie 3.
   

Stacja Gliwice:

Pociąg osobowy spółki PKP Przewozy Regionalne do Katowic podstawia się na tor 4 przy peronie 1. Pociąg osobowy do Katowic przez Zabrze stoi na torze 4 przy peronie 1. Planowy odjazd pociągu godzina 6:15.